Товариство з обмеженою відповідальністю «Славенергопром»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Славенергопром»


Адреса: Донецька обл. м. Слов’янськ, Шевченко, 49
Телефон: (06262) 2-88-56
Телефон/Факс: (0626) 62-16-04
E-mail: ukraine.sep@gmail.com

ТОВ «Славенергопром» засновано в місті Слов’янськ у квітні 2007 року. Товариство орієнтовано на виготовлення полімерних ізоляторів для високовольтних ліній, електропередач та ізоляторів для контактних мереж електрифікованих залізниць. Компанія першою в Україні запровадило нову технологію виробництва ізоляторів з рідких силіконових гум.

Фото без опису

Для виконання поставленої мети нове виробництво було оснащене сучасним автоматизованим обладнанням, яке не має аналогів в Україні. Керуючий склад компанії сформовано з молодих фахівців – енергетиків.

За майже 13 років плідної праці в активі підприємства більше двох десятків патентів на винаходи та авторських свідоцтв. Фахівці організації є авторами декількох наукових статей. Колектив ТОВ «Славенергопром» має Подяку за вагомий внесок у переоснащенні і впровадженні в господарстві електропостачання Укрзалізниці сучасного передового та високотехнологічного, високовольтного електричного обладнання для електрифікованих залізниць України від керівництва Укрзалізниці. Організація є постійним учасником виставок, форумів та конференцій на енергетичну тематику. На виробничій та випробувальній базах ТОВ «Славенергопром» періодично в ініціативному порядку проводяться семінари, з метою ознайомлення з виробництвом та випробування продукції, для технічного персоналу енергетичних підприємств зі всієї України.

Фото без опису

З яких виробничих цехів складається підприємство?

Карюк Дмитро Григорійович - директор з виробництва ТОВ “Славенергопром”: “Підприємство складається з трьох цехів (виробництво ізоляторів, обмежувачів перенапруг та вводів для масляних вимикачів) та має власну лабораторію:

1. перший цех - це виробництво ізоляторів, де проводиться збірка комплектуючих в силові вузли та формування полімерної суцільнолитої оболонки на автоматизованій німецькій лінії 2КМ;

2. другий цех, де збираються колонки варисторів та формується полімерний корпус шляхом намотування склороунигнгу з подальшою полімеризацією.

3. третій цех – виробництво вводів для масляних вимикачів 35кВ.

Фото без опису

Власна лабораторія оснащена різноманітними механічними стендами, високовольтним обладнанням та кліматичними камерами, де є все необхідне обладнання для проведення повного циклу випробувань продукції власного виробництва, від вхідного контролю сировини, до контролю готової продукції. Завдяки цьому гарантована якість кожної одиниці продукції, що відвантажується споживачу.

Фото без опису

Дякуючи регіональній програмі «Український донецький куркуль» та міській владі, в 2019 році було частково профінансовано створення напрямку випробувань продукції імпульсами великого струму. В тому ж році за власний кошт було придбано та введено в експлуатацію генератор імпульсних напруг з межею 960 кВ. За роки роботи асортимент доповнився опорними стрижньовими ізоляторами, прохідними полімерними ізоляторами, обмежувачами перенапруги та вводами для масляних вимикачів. Продукція заводу виготовляється з сировини і при технічній підтримці компанії Wacker Chemie AG (Німеччина) - провідного світового виробника полімерних матеріалів".

Фото без опису

Як підприємство “пережило”бойові дії у 2014 році?

Як розповів директор з виробництва ТОВ “Славенергопром” Карюк Дмитро Григорійович: "Під час бойових дій весна –літо 2014 року на території міста Слов’янська наше підприємство продовжувало виробництво продукції, не зважаючи на потенційну загрозу. Ціллю продовження діяльності ТОВ «Славенергопром», поставленою керівництвом, було виконання зобов’язань перед підприємствами енергетики України та фінансової підтримки працівників в важкий час, який склався”. Це в свою чергу дозволило не тільки зберегти робочі місця,але і створити нові. На теперішній час на підприємстві працює 35 працівників.

На які ринки збуту орієнтується підприємство?

Карюк Дмитро Григорійович: “Цільовий ринок збуту - це переважно ринок нашої країни, також опановано ринок Білорусії, але в майбутньому ми плануємо вийти на ринки Європи”. Ведуться перемовини з Чехією, Польщею тощо”.

Фото без опису

Чи сертифікована продукція на підприємстві?

На товаристві діє система менеджменту якості ISO 9001, та система екологічного керування ISO 14001. Вся продукція, яка виробляється товариством, пройшла повний комплекс випробувань та оцінку відповідності на вимоги міжнародним стандартам та стандартам , що діють в Україні .

Фото без опису

Які плани на майбутнє?

Карюк Дмитро: “ В 2020 році амбітною ціллю колективу є розробка, випробування та впровадження в виробництво вводів для силових трансформаторів та реакторів на номінальну напругу 110-150 кВ, які на цей час не виробляються в Україні”.

Код для вставки на сайт