Слов’янський паралімпієць – бронзовий призер чемпіонату Європи з академічного веслування

Дата: 02.05.2024 13:09
Кількість переглядів: 5

Чемпіонат, в рамках якого поруч з олімпійцями змагалися 57 спортсменів з інвалідністю, відбувся в угорському місті Сегед. У складі паралімпійської збірної України Донеччину та Слов’янськ представляв заслужений майстер спорту Ярослав Коюда.
Про це повідомляє управління фізкультури та спорту ДонОДА.

У класі змішаних пар PR2 Mixed double Ярослав разом зі спортсменкою з Волині Анною Айсановою посіли третє місце. З результатом 9:28.98 вони у фінальних перегонах обійшли французів, нідерландців та ізраїльтян, але поступилися британцям і німцям.

Відзначимо, що завдяки своїм здобуткам Ярослав заслужив право представити Україну на найпрестижніших змаганнях чотириріччя – Паралімпійських іграх у Парижі.

Вітаємо з успішним виступом та бажаємо перемоги!