Вадим Лях – про евакуацію дітей зі Слов’янської громади 

Дата: 01.06.2026 15:05
Кількість переглядів: 65

У зоні обов’язкової евакуації вже не залишилось жодної дитини. Але ж за два останні дні у місті поранено двоє неповнолітніх. 

Про це начальник міської військової адміністрації розповів у сьогоднішньому інтерв’ю телеканалу «Суспільне».  

«Безпекова ситуація погіршується. Тому почали обговорювати питання розповсюдження обовʼязкової евакуації дітей на нові райони Словʼянська», - зазначив очільник громади.

Детальніше – у відео


« повернутися

Код для вставки на сайт