Вадим Лях – про евакуацію дітей зі Слов’янської громади
Дата: 01.06.2026 15:05
Кількість переглядів: 65
У зоні обов’язкової евакуації вже не залишилось жодної дитини. Але ж за два останні дні у місті поранено двоє неповнолітніх.
Про це начальник міської військової адміністрації розповів у сьогоднішньому інтерв’ю телеканалу «Суспільне».
«Безпекова ситуація погіршується. Тому почали обговорювати питання розповсюдження обовʼязкової евакуації дітей на нові райони Словʼянська», - зазначив очільник громади.
Детальніше – у відео

