У Словʼянську недобрий ранок
Дата: 31.05.2026 10:14
Кількість переглядів: 34
Протягом доби ворог шість разів наносив удари по нашій громаді. Бив по автівках fpv-дронами, застосовував БПЛА «Молнія-2», та «Герань-2».
"Є влучання у відділення «Нової пошти» та АЗС, пошкоджено щонайменше 5 приватних будинків", - повідомив начальник Слов'янської МВА Вадим Лях.
На жаль, двоє людей отримали поранення - семирічний хлопчик та його мама. Їм надана уся необхідна медична допомога.
