Вадим Лях: доброго ранку, Словʼянськ! Субота, 30 травня

Дата: 30.05.2026 09:09
Кількість переглядів: 29

Весна добігає кінця, і це значить, що пора подбати про літній відпочинок дітей.

Нагадую, що маленькі мешканці та ВПО, які зареєстровані у Словʼянській громаді й відносяться до соціально незахищених категорій, мають право на безкоштовні путівки до оздоровчих таборів.

За рахунок місцевого, обласного і державного бюджетів діти можуть відпочити у «Перлині Донеччині», релокованій на Закарпаття, або в «Артеку». Ця знаменита дитяча оздоровниця зараз розташована на двох локаціях - у Київській та Закарпатській областях.

Сьогодні діти потребують відпочинку, адже через обстріли та інші обставини знаходяться у постійному стресі.

Більше інформації можна отримати за номером 0501050116 або за телефонами гарячої лінії Словʼянської МВА.


« повернутися

Код для вставки на сайт